مسئول بسیج سازندگی ملایر گفت: ۱۵ منزل مسکونی آسیب‌دیده براثر سیل‌های ابتدای سال که به همت گروه‌های جهادی در شهرستان مرمت و بازسازی شدند هم‌زمان با هفته دفاع مقدس افتتاح شد.
جلسه بررسی مشکلات مربوط به احداث واحدهای مسکونی مناطق سیل زده لرستان با هدف تسریع در روند خدمت رسانی به سیل زدگان در خرم آباد برگزار شد. 
توزیع شیر در مدارس خراسان جنوبی از ۱۵ آبان آغاز می شود.
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان از پیشرفت ۹۸ درصدی پروژه بیابان زدایی در سطح ۳۰۰ هکتار از استان اصفهان در روستاهای فساران و پروانه خبر داد و گفت: در حال حاضر این ۳۰۰ هکتار در مراحل پایانی آبیاری قرار دارد.
شهرستان ملکشاهی با داشتن طرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیار زیادی همچنان از عدم سرمایه گذاری و محرومیت ها رنج می‌برد و این شهرستان هم‌اکنون با مشکلات اقتصادی زیادی رو‌به رو است.
روند احداث واحدهای مسکونی محرومین آسیب دیده از بارش های بهار امسال در شهرستان آشتیان در جریان است.
جهادگران گروه تخصصی دامپزشکی سازمان بسیج سازندگی در روستاهای شهرستان کمیجان حضور پیدا کردند.
اردوی جهادی حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی شهرستان تفرش در راستای طرح جهاد همبستگی ملی در روستای زرجین برگزار شد.
در آستانه فصل سرما هنوز بسیاری از سیل زدگان ابتدای سال شرایط مناسبی برای سکونت ندارند.در پویش مردمی خشت آخر، به منظور تکمیل سرپناه مردم این مناطق می‌توانید به سامانه #۱۱*۸۸۰* و یا سایت omranejtemae.ir مراجعه کنید.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه امروز یکی از برنامه‌های راهبردی و مهم سپاه پاسداران توجه به محرومیت‌زدایی و حل مشکلات نیازمندان است گفت: خوشبختانه در طول این چند سال اخیر به ویژه برنامه های ذیل کنگره این موضوع به خوبی انجام شده است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) شاهنجرین بازسازی منازل سیل‌زدگان به‌همت بسیجیان حوزه امام حسین(ع) شاهنجرین خبر داد.
فرمانده پایگاه مقاومت بیت المقدس روستای توانه نهاوند از گازکشی پنج واحد مسکونی محرومین توسط خیرین و پایگاه بسیج بیت المقدس این روستا خبر داد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان از پیشرفت ۹۸ درصدی پروژه بیابان زدایی در سطح ۳۰۰ هکتار از استان اصفهان در روستاهای فساران و پروانه خبر داد و گفت: در حال حاضر این ۳۰۰ هکتار در مراحل پایانی آبیاری قرار دارد.
هستند جهادگرانی که بدون هر چشم داشتی در محرومترین مناطق کشور، دست یاری به سوی هموطنان خود دراز میکنند تا ذره ای از مشکلات آن هارا برطرف کنند.
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان هاجر(سلام الله علیها) شهرکرد از خدمت رسانی تیم جهادی پزشکی به نمازگزاران نماز جمعه شهرکرد خبر داد.
یک هزار بسته نوشت افزار و کیف بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی چهارمحال و بختیاری توزیع شد.
اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در گیلان ، گامی بلند به سوی رونق تولید و اشتغالزایی است.
عناصر شکل دهنده روحیه جهادی از منظر امام خامنه ای
آنانکه واژه « بازنشسته »را برای اولین بار بکار بردند مرادشان ازکار افتاده نبوده است . « باز » را به معنی « بلند » تعریف کرده اند و بازنشستگان را بعنوان اینکه از ذخایرفرهنگی ،علمی ، فنی وصنعتی میدانسته اند آنها را بالا نشستگانی میدانستند .

صفحات

تازه ها