شناسه خبر :۲۰۹۵

توجه به نقاط محروم از رسالت‌های اصلی سپاه ‌است

نسخه مناسب چاپ

شکر عبدی عصر امروز در جلسه کمیته تخصصی ستاد فرماندهی امور جوانان استان اردبیل اظهار داشت: توجه به نقاط محروم و نیازمندان جامعه از رسالت‌های اصلی سپاه پاسداران است که در این زمینه تاکنون اقدامات مناسبی انجام یافته و هم‌اکنون نیز با جدیت و اهتمام ویژه ادامه دارد.

وی افزود: متاسفانه در حال حاضر وضعیت نابسامان اقتصادی در بین خانواده‌ها سبب افزایش آسیب‌های اجتماعی می‌شود و عواقب جبران‌ناپذیری را به وجود می‌آورد که برای جلوگیری از این موارد نیاز است برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند انجام شود تا بتوانیم به نشاط اجتماعی و کاهش آمار طلاق در جامعه دست یابیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به صورت منظم و هماهنگ از اقداماتی است که در دستور کار قرار گرفته و علی‌رغم این که کافی نیست ولی این اقدامات توسط دستگاه‌های مختلف اجرایی در محور جوانان بسیار ارزشمند است.

عبدی با بیان این که سپاه و بسیج به همراه همدیگر برنامه‌های مختلفی برای احصای مشکلات خانواده‌ها و افزایش ازدواج‌های موفق انجام داده‌اند اظهار کرد: به طور حتم این برنامه‌ها با قدرت و سرعت مناسب تداوم می‌یابد که انتظار می‌رود خروجی‌های مطلوبی را در ادامه به دنبال داشته باشد.

وی تصریح کرد: بازدید از روستاها و مناطق محروم نیز توسط سپاه از اقداماتی است که به منظور محرومیت‌زدایی این مناطق در دستور کار قرار داده شده و با برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام یافته از تمامی ظرفیت‌های موجود برای حمایت از جوانان و توجه به مقوله مهم ازدواج بهره گرفته می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه باید از ظرفیت مناسب صدا و سیما، سازمان تبلیغات اسلامی و مبلغان دینی به نحو احسن استفاده کنیم تا بتوانیم به تمامی خواسته‌های خود در این زمینه دست یابیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع ) استان اردبیل

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها