فرمانده سپاه شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان:
شناسه خبر :۴۱۶۷

خدمت‌رسانی به مردم محروم هدف اصلی اردوی جهادی است

فرمانده سپاه شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان گفت: خدمت‌رسانی به مردم محروم هدف اصلی اردوی جهادی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سرهنگ پاسدار حسن نوری فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان در این مراسم اظهار داشت: در سال ۹۵ در حدود دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به ۱۶۵ نفر متقاضی و در سال۹۶ نیز مبلغ ۷۶۰ میلیون تومان وام کم بهره به تعداد۶۰ نفر اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اهداف اردوهای گروه جهادی بیان کرد: در عرصه‌های سازندگی، آشنا کردن نوجوانان و جوانان با فرهنگ کار و کاهش هزینه‌های عمرانی و اقتصادی دولت و کمک به مردم محروم منطقه و کسب رضایتمندی و بالا بردن رأی اعتماد مردم محروم منطقه نسبت به نظام و انقلاب و رهبری از جمله اهداف اردوهای جهادی است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان تصریح کرد: در مجموع ۲۲۸ نفر روز در ۱۵ گروه ارودهای جهادی این شهرستان مشغول خدمت رسانی به محرومان هستند و ساخت و احداث سه مورد غسالخانه در روستاهای تابعه شهرستان و حومه تازه کند، اوزن قویی شماره ۲ محمدکندی به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال از جمله اقدمات انجام شده در شهرستان بوده است.

وی از به‌کارگیری اردوی یکر وزه اعضای حلقه های صالحین سپاه ناحیه با ۳۵ اردو به تعداد یک هزار و ۵۸ نفر در سطح شهرستان پارس‌آباد خبر داد.

سرهنگ نوری با بیان اینکه ۴ کامیون از کمک های مردم به زلزله زدگان کرمانشاه فرستاده شده است افزود: اقلام ارسالی شامل مواد خوراکی، آب، کنسروجات، چای، پتو و وسایل گرمایشی هستند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها