فرمانده بسیج ناحیه شهرستان اردبیل:
شناسه خبر :۴۱۸۷

اجرای ۶۲ پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج ناحیه شهرستان اردبیل

فرمانده بسیج ناحیه شهرستان اردبیل گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در رابطه با خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی در مناطق محروم و روستایی، سال گذشته ۶۰ پروژه توسط بسیج ناحیه شهرستان اردبیل اجرا شد.
نسخه مناسب چاپ

فرمانده بسیج ناحیه شهرستان اردبیل در جریان بازدید خبرنگاران از روند نوسازی یکی از مدارس اردبیل که توسط بسیج سازندگی شهرستان در حال انجام بود،‌ در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در رابطه با خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی در مناطق محروم و روستایی، سال گذشته ۶۰ پروژه توسط بسیج ناحیه شهرستان اردبیل اجرا شد.

سرهنگ پاسدار حسن دهقانی گفت: این پروژه‌ها در بخش‌های مختلف از جمله پل‌‌سازی، ساخت خانه عالم، ساخت خانه محروم و سایر حوزه‌ها بود که یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه‌ها با همکاری برخی از دستگاه‌های اجرایی هزینه شد.

 

وی افزود: برای نوسازی مدرسه واقع در یکی از محلات حاشیه شهر اردبیل، ۱۵۰ میلیون تومان توسط بسیج سازندگی ناحیه شهرستان اردبیل هزینه می‌شود که اجرای این پروژه با سرعت قابل قبول در حال انجام است.

فرمانده بسیج ناحیه شهرستان اردبیل تصریح کرد: برای ایجاد اشتغال بسیج ناحیه اردبیل تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان ایجاد کارگاه‌های کوچک تولیدی واگذار می‌کند که این تسهیلات برای هر نفر تا سقف ۱۵ میلیون تومان بوده و برای بازاریابی و فروش محصولات تولیدی نیز، بسیج ناحیه اردبیل به تولید کنندگان کمک می‌کند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها