کار آفرین بسیجی در گفتگو با «بسیج»
شناسه خبر :۴۳۱۲

آغاز پرورش پرورش بو قلمون با تسهیلات بسیج سازندگی/ ایجاد اشتغال برای ۲۴ نفر

کارآفرین اردبیلی که با تسهیلات بسیج سازندگی مزرعه پروش بوقلمون راه اندازی کرده است به طور مستقیم برای ۲۴ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، حسن نصیرزاده از ساکنین روستای حسن باروق در گفت‌و گو با خبرنگار بسیج در اردبیل، اظهار کرد: با تسهیلاتی که از سوی بسیج سازندگی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان برای راه‌اندازی و پرورش بوقلون و جوجه‌کشی از این سازمان گرفته شده است توانستیم برای ۴ نفر به صورت مستقیم و برای ۲۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد کنیم و ظرفیت برای افزایش این تعداد نیز وجود دارد.

وی افزود: مرزعه پرورش بوقلون در دو بخش فعالیت می‌کند، جوجه‌کشی یک روز و یک ماه که تمامی مراحل را در شهرستان اردبیل انجام می‌دهیم و جوجه به صورت عمده و خرده به سایر استان هم به فروش می‌‌رسد و این می‌تواند منبع درآمد پایداری برای ما باشد.

به گزارش خبرنگار بسیج در اردبیل، با توجه به راهبردی بودن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای اقتصاد کشور و استان اردبیل و توجه ویژه بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل در رفع محرومیت از طریق ارایه تسهیلات در قالب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توجه بیشتر به این موضوع از سوی مردم و مسئولان می‌تواند در اجرایی کردن این برنامه‌های موفق در نقاط محروم حائز اهمییت باشد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها