همزمان با سراسر استان انجام شد؛
شناسه خبر :۴۷۲۵

آغازطرح جهادی هجرت ۳ بسیج دانش آموزی در مدارس مرزی اصلاندوز

طرح هجرت ۳ بسیج دانش آموزی با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و همچنین زیبا سازی، تعمیرات و بازسازی محیط مدارس در منطقه اصلاندوز آغاز شد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز با اشاره به اهمیت برگزاری اردوی طرح هجرت ۳ گفت:این طرح جهادی با همکاری آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی در ۸ مدرسه از مدارس منطقه در قالب پروژه مهر۹۷ اجرایی شد.

مهرآوران با اشاره به اینکه برگزاری این گونه اردوها موجب تقویت روحیه جهادی و نشاط در بین دانش آموران می‌شود افزود: دانش آموزان در این طرح به فعالیت هایی از قبیل مرمت و بازسازی، تعمیرمیز و صندلی مدارس و همچنین زیبا سازی، طراحی و نقاشی مدارس خواهند پرداخت.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز نیز هدف از اجرای طرح هجرت را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری و محرومیت زدایی دانست.

 حسین زاده با اشاره به برگزاری طرح هجرت در سالیان گذشته، از آمادگی کامل سپاه ناحیه عشایری برای اجرای هر چه بهتر طرح هجرت ۳ با همکاری آموزش و پرورش اصلاندوز خبر داد و گفت: امیدواریم شرکت کنندگان در این اردو ضمن مهارت آموزی و سپری نمودن اوقات فراغت خود با کاری مفید و سازنده  جهت شاداب سازی و آماده نمودن فضای مدرسه برای تقویت روحیه انقلابیگری دانش آموزان تلاش نمایند.

سید عباس مینایی بخشدار اصلاندوز ضمن تقدیر و تشکر از اداره آموزش و پرورش در جهت آماده سازی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید بیان کرد:طرح جهادی هجرت توسط بسیج دانش آموزی،باید گامهای موثر در راستای غنی سازی اوقات فراغت و مهارت آموزی دانش آموزان برداشت شود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها