۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۷
مسوول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع ) استان اردبیل گفت: استانداری اردبیل حمایت کند ۲۰۰۰ موقعیت شغل تضمینی برای جوانان در استان اردبیل فراهم می کنیم .
۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۶
جوان اهل بیله سواری برای اولین بار در استانبا حمایت بسیج سازندگی، صابون تمام ارگانیک را تولید و به بهره برداری رسانده است.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۷
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ‌اردبیل گفت: سال گذشته پنج میلیارد و ۳۱۸ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد مشاغل خانگی و کارگاه‌های کوچک تولیدی در سطح استان پرداخت شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۲
رئیس صنعت و معدن اردبیل:
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از ثبت جهانی عسل تولیدی این استان با عنوان "عسل سبلان ایران" خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۷
فعال عرصه اقتصاد مقاومتی:
فعال عرصه اقتصاد مقاومتی گفت: کشت گلخانه‌ای موجب افزایش ۱۰ برابری محصولات شده و تولید بیش از یك محصول در سال را فراهم کرده و كیفیت محصولات تولیدی را افزایش می‌دهد.
۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۰
برداشت محصول قارچ دنبلان که به شکل کاملا طبیعی و ارگانیک در طبیعت یافت می شود از ارتفاعات و کوههای اصلاندوز آغاز شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۵
در آستانه سال نو، گریزی می زنیم به سیاست ها، معنی و مفهوم شعار سال ۹۶ که از سوی رهبر انقلاب به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشغال مزین شده و اینکه آیا عملکرد قابل قبولی در حوزه اقتصاد مقاومتی از سوی دست اندرکاران و فرماندهی اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

تازه ها