چهارشنبه 1401/09/16 - 10:09
داود بضاعت پور

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل روز  چهارشنبه ۱۶آذرماه ۱۴۰۱ ساعت ۹:۳۰ صبح جلسه قرارگاه محرومیت زدایی در ساختمان بخشداری شهر مرادلو تشکیل شد.

در این جلسه که ریاست محترم سازمان بسیج سازندگی سپاه استان ؛امام جمعه دهستان صلوات ،بخشدار شهر مرادلو و مهندسین و مسئولین شهری و استانی حضور دلشتند  در محتوای اجرای عملیات های محرومیت زدایی  در روستاهای تابعه بخش صلوات به تحلیل و برسی پرداختند.

سرهنگ نوظهور  فعالیت های قرارگاه پیشرفت آبادانی را در سه بخش اولویت بندی شده در قالب(۱:آب شرب ۲: آب کشاورزی  ۳: اشتغال)  در هستان صلوات را در دستور کار خود داشته و به حول و قوه الهی بزودی عملیاتی خواهد شد.

 

 

وی افزود:  با توجه به ضعف مدیریت دولت سابق که موجب بیکاری شدیدو کوچ روستاها به شهرها و خالی از سکنه شدن روستاها و ضربه خطرناکی که  در زنجیره غذایی و کشاورزی وارد شده بود؛اکنون سازمان بسیج سازندگی موظف شده تا کسری های بوجود آمده در ساختار صنعت کشاورزی و آب شرب و اشتغال را در حد توان خود برطرف نموده و بهبودی حاصل گردد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.