یکشنبه 1401/08/29 - 21:32
علی نیکزاد:

بودجه سازندگی کشور باید به سازمان بسیج سازندگی تعلق بگیرد

همایش طلایه داران اقتصادی استان اردبیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل؛ همایش رویداد گنج امروز یکشنبه ۲۹ آبان۱۴۰۱ در سالن ولایت استان اردبیل با حضور پرشکوه جهادگران بسیجی و فعالین اقتصادی به اجرا درآمد. این مراسم میهمان ویژه ای داشت که خود را قبل از اینکه نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بداند یک بسیجی جهادگر دانسته و سازمان بسیج سازندگی را تکمیل، بدون نقص؛مجری و پای کار عنوان کرد.

دکتر نیکزاد در این مراسم با توجه به عملکرد صحیح و بدون نقص سازمان بسیج سازندگی افزود : باید بودجه سازندگی کشور بجای اینکه به جهادسازندگی  تعلق گیرد به سازمان بسیج سازندگی تعلق بگیرد. در کشور بسیج سازندگی بالغ بر۸۰ درصد پروژه های عمرانی در شرایط سخت و صعب العبور را در شرایطی که هیچ شرکت دولتی و خصوصی قادر به اجرا نبوده بسیج سازندگی با تمام قدرت پاپیش نهاده و  کار را به نحو احسن به سرانجام رسانده است.

دکتر علی نیکزاد ثمرین که پیش تر سمت استانداری اردبیل را نیز برخود دیده بود ، تغییر شرایط اقتصادی کنونی کشور را در یک حرکت جهادی اقتصادی دانسته و علل بعضی مشکلات دولت کنونی را نیز باتوجه به روحیه جهادی آیت الله رئیسی و جدیت در حل مشکلات در تغییرات بعضی مسئولین ناکارآمد و جایگزین نیروی جهادی  عنوان کردند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.