سه شنبه 1402/02/19 - 22:36
داود بضاعت پور
استان اردبیل
پیام تشکر مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل:

بعنوان برادر کوچک شما از همه جهادگران سپاسگزارم.

بعداز حضور هزاران جهادگر در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی در ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم

جهادگران بسیجی، برادران و خواهران خط مقدم جبهه  محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی

سلام علیکم

اعمال صالح بندگان به خصوص در حصن حصین توحید و سایه‌ی دلپذیر ولایت قدرتی سرمد و لایزال می‌آفریند که چون سیلی خروشان، هر سدی را از میان بر می‌دارد و هر مقصودی را دست یافتنی می‌کند. خدمت به خلق موهبتی است الهی که یارای قدردانی آن را در هیچ دست کریمی  جز آستان حضرت حق نمی‌توان یافت.
همایش بزرگ ۱۰ هزار نفری طلایه داران و جهادگران اقتصاد مقاومتی  حاصل تلاش و مجاهدت بی ادعا، خالصانه، عاشقانه  و شبانه روزی شما جهادگران در عرصه اقتصاد مقاومتی در راستای لبیک بر فرامین مقام معظم رهبری با محوریت جهادتبیین ، برگ زرین و افتخار بزرگی است که از سوی خداوند سبحان نصیبتان گردیده است.

رسالت خود میدانم از عزم و همت والای تک تک شما جهادگران غیور سرزمین دارالارشاد استان اردبیل که در این جهاد فی سبیل الله قدم نهادید و متحمل زحمت فراوان در طول مسیر جهت شرکت در همایش شده اید ، قدردانی نمایم و این تجلی لایزال الهی را محضر همه شما خواهران و برادران عزیزجهادگر تبریک و تهنیت عرض نمایم.

 توفیق روز افزونتان را در مسیر رشد و بالندگی بیش از پیش این مرز و بوم در ظل عنایات حضرت بقیه الله الاعظم(روحی فداه) از محضر خداوند منان خواستارم.


مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل
سرهنگ پاسدارعباس نوظهور

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.